Саме час купити квартиру

Саме час купити квартиру

«Завдяки» карантину український ринок нерухомості, як і ринки більшості країн світу, неабияк «трусонуло», і ціни на первинне житло пішли вниз. Звичайно, очікувався значний спад цін і глибоку кризу, але начебто обійшлося. Зараз (в серпні 2020) істерія пройшла, і соціальна ситуація стабілізувалася. ЖК і будівельні організації відновлюють темпи роботи.

Ціни на нове житло в Києві та найближчих передмістях досягли мінімуму і далі слід очікувати зростання вартості нерухомості. Вже зараз, в порівнянні з травнем, кількість продажів зросла приблизно на 30% і очікується подальше підвищення попиту.

Про що це говорить? Експерти сходяться на тому, що зараз найкращий момент для покупки первинного житла. Ціни - на мінімумі, криза ослаб, попит зростає і очікується активізація ринку.
Скориставшись ситуацією, можна встигнути отримати сучасне житло за антикризовими цінами. Купівля стане дуже вигідним вкладенням.

ЖК «Vyshgorod Plaza» - ультрасучасний, 18-поверховий житловий комплекс в найближчому передмісті, з повною інфраструктурою і чудовими умовами для життя. Квартира тут - хороша інвестиція в майбутнє.
Детальніше про ЖК і умови покупки питайте у наших менеджерів:

тел:
0987601010
0507601010
0637601010

Офіс: м Вишгород, вул. Київська, 10