Про Вишгород

Місто Вишгород влаштувалося на правому березі Дніпра в гирлі Десни. Вишгород - старовинне місто під Києвом (10 км. від станції Героїв Дніпра), населення якого складає всього 30 тис. людей. Тут ви побачите музеї, храми, пам'ятники, які розкажуть вам про історію цього міста.

 

Вишгород сподобається тим, хто любить жити на природі. Головна перевага - це те, що місто набагато чистіше, ніж столиця. Жити в зеленій зоні поруч з річкою (поруч Дніпро і Десна) та сосновим лісом набагато приємніше, ніж в загазованому місті. Для молодих сімей з маленькими дітьми є ще один суттєвий плюс на користь здоров'я - це відсутність шкідливих підприємств і заводів, які б забруднювали повітря. Також багато парків і дитячих майданчиків.

В останні роки тут активно ушляхетнюється інфраструктура, будуються нові будинки, активним ходом йде будівництво. Тут не бракує в магазинах, садках, школах і медичних установах. Якщо вас цікавить дозвілля і відпочинок з ним теж все в порядку - спортивні секції, салони, ресторани, лазні і сауни, басейни, кінотеатри. У зимовий час, відмінним місцем для розваги і відпочинку стане гірськолижний комплекс «Вишгора», який привертає навіть киян і туристів. Влітку порадує пляжний клуб «Чайка». Набережна Київського моря активно оновлюється. Вже заплановано будівництво міні-готелю і туристичного комплексу, відкриття кількох кафе, а також облаштування пляжу, зони відпочинку і причалів.

 

 

Оскільки жителі міста, в основному, працюють в Києві, ще однією перевагою буде практично повна відсутність пробок, 15 хвилин і ви в Києві.

І найголовніше, купуючи тут житло, ви купуєте спокій і комфорт за розумними і доступними цінами.